40 родин отримали компенсацію оренди житла

14.12.2022

Грудень — місяць підбиття підсумків. Цього року ми реалізовували чимало проєктів і напрямків роботи, котрі мали на меті допомагати потребуючим людям, тому розповідати про їх результати починаємо вже зараз.

Сьогодні ми розкажемо про наш напрямок із компенсації оренди житла, що діє у межах проєкту “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні”.

Отримати цю допомогу могли евакуйовані з гарячих точок і тимчасово окупованих територій люди, котрі були змушені переїхати до Одеси після 24 лютого 2022 року, а також належали до певних категорій (багатодітні родини, вагідні, батьки-одинаки, годуючі матері, літні люди, важкохворі та люди з інвалідністю). Усі вони мали попередньо проживати в місцях компактного проживання — шелтерах, хостелах.

У межах проєкту ці люди шукали комфортне для себе житло, куди могли переїхати, а ми відповідно до договору компенсували оплату вартості оренди житла протягом трьох місяців. Така допомога була дуже на часі для людей, котрі не мали заощаджень для цього. Крім того проєкт допоміг розвантажити шелтери для інших людей, хто продовжував евакуюватися на безпечні території.

— У Херсоні було дуже страшно під час окупації. Виїхати до Одеси мені допомогли знайомі. Тут я спочатку жила в шелтері, але потім дізналася про проєкт і взяла в ньому участь, завдяки чому не лише переїхала з котом до зручної квартири, а й познайомилася з чудовими її власниками, котрі навіть запропонували мені користуватися верхнім одягом, знаючи, що я виїхала з одним наплічником, — розповідає пані Віра.

Загалом у проєкті взяли участь 40 родин, а загальна сума коштів компенсації перевищила 426 000 грн!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *