“Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” реєструє людей на отримання фінансової допомоги в Одесі та області.

Пані Пелагея евакуювалася до Одеської області з Донеччини у минулому році. Вона виїхала з Краматорська на наступний день після ворожої атаки на місцевий залізничний вокзал, коли загинуло багато людей. Залишатися в місті було неможливо, тому вона виїхала до брата, який проживає поряд з Раухівкою.

— Я народилася в Одеській області, але одружилася і переїхала до Краматорська. Зараз мені вже 72 роки — дуже важко знову звикати до нового життя і дуже хочеться додому. Я б вже пішки туди пішла, якби вже можна було, — зізнається жінка.

З нею погоджується пані Катерина з Мелітополя, котра знайшла свій прихисток у родичів в Одеській області. Вона теж хоче вже скоріше додому, хоч і не впевнена, що її домівка вціліла.

Окрім труднощів евакуації ці люди кожного дня мають вирішувати ще й інші, пов’язані з важкими захворюваннями, на які вони страждають.

Щоб підтримати цих людей, наша команда проєкту “Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” реєструє людей на отримання фінансової допомоги в Одесі та області. Так минулого тижня ми проанкетували 561 людину.

Анонс виїздів на цей тиждень:

30.03.2023 – Нерубайське, Партизанська, 8 на 10:00

31.03.2023 – Сергіївка, Гагаріна, 3 на 10:00

Нагадуємо, реєстрація на отримання фінансової допомоги проходить для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю або важкими фізичними чи психічними обмеженнями, а також для членів їх родин, які евакуювались до Одеси чи Одеської області після 2014 року чи 24.02.2022 р. з окупованих територій чи з зон активних бойових дій.

✅Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сімʼї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б одніє з наступних умов:

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;

🔸наявність у родині ВПО людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення памʼяті, концентрації, мови)

✅Обовʼязковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців хоча б одного з членів родини.

❗️❗️❗️Реєстрація в м. Одеса проходить за адресою:

вул. Генерала Петрова, 49

❗️❗️❗️Деталі реєстрації в населених пунктах Одеської області уточнюйте за телефоном: 095 295 77 31

✅Під час реєстрації потрібно надати оригінали документів кожного члена родини: паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання; індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН); свідоцтво про народження дитини; гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN); довідку ВПО; документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини; документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину).

☎️Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 336 734 або 095 295 77 31.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *