День державного Гербу України

19.02.2023

Незважаючи на те, що зазвичай ми не працюємо по неділях, сьогодні можна зробити виняток – адже саме сьогодні відзначається День Державного Гербу України!

Тому сьогодні нам було особливо приємно зустрічати у себе наших друзів з Патрульна поліція Одеської області, які завітали, аби розповісти діткам більше про державні символи нашої країни, а також разом з усіма виготовити справжні тризуби у формі оригамі.

Учасниками заходу стали не лише наші вихованці, а й усі охочі діти міста: серед них були як містяни, так і переселенці. Також до заходну доєдналися учні Українського ліцею імені Тараса Шевченко – усі разом, дітки оволодівали технікою складання паперу, вчилися виробляти флікери, а також повторили відомості про державні символи України й правила дорожнього руху.

Висловлюємо щиру подяку інспекторам Патрульної поліції – за те, що знаходите ідеї та ініціативи, а також навіть у позаслужбовий час дбаєте про безпеку наймолодших українців: ви – неперевершені!

Нагадуємо, що СОУП Ізмаїл – це освітній проєкт Благодійного фонду Caritas Odesa UGCC, у якому діти можуть отримувати безкоштовні освітні послуги. Наразі освітній заклад співпрацює у більшості випадків з дітками родин, які були вимушені евакуюватися з зон активних бойових дій або тимчасово окупованих територій через дії російських загарбників.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *