День води з Карітас

Сьогодні разом із проєктом «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку на території Одеської, Хмельницької та Тернопільської областей під час війни в Україні» відзначили День води.

Це свято дуже важливе, оскільки нагадує нам про те, як важлива вода для життя на Землі. Без неї ми не можемо довго прожити, тому повинні зберігати і використовувати розумно.

Однак, сьогоднішній День води був особливим. Разом з дітьми ми розфарбували воду в кольори свого настрою, щоб показати, що ми можемо змінити свій настрій і наше оточуюче середовище. Якщо додати до води добрі слова та вчинки, то вона стане солодкою, як криштали цукру. Але якщо додати до води погані слова та вчинки, вона стане солоною, як криштали солі.

Тому ми повинні пам’ятати про те, як важливі наші слова та вчинки. Добрі слова можуть розтопити серця і зробити світ кращим, тоді як погані можуть залишити біль і негативні емоції.

А ще ми переглядали навчальні ролики про важливість води для світу, після чого влаштували конкурс малюнків «Кожна краплина має значення» і створили пам‘ятки «Бережи воду», щоб постійно нагадувати, як важливо берегти природу!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *