Допомагаємо пані, котру від ракетного удару врятував домашній улюбленець

22.09.2022

Котики та собачки можуть бути не лише хатніми улюбленцями, а й справжніми рятувальниками!

Учора, 21 вересня, під час реєстрації людей на отримання фінансової допомоги для відновлення постраждалого від ракетного удару житла в Сергіївці, ми познайомились з пані Ольгою та її рятівником — котиком Тимошею.

— Напередодні удару Тимоша був дуже неспокійним. Він весь час звертав на себе увагу, торкався мене — наче хотів, щоб я вийшла з кімнати та квартири. Я до нього дослухалась — гадаю, що саме він мене і врятував, адже не була в квартирі, коли у сусідній будинок влучила ракета, — розповідає жінка.

Коли вона повернулася до квартири, побачила понівечені вікна, двері, меблі. Навіть зараз, за майже три місяці після влучання, вона спить не в своїй оселі, а в підвалі:

— Через ракетний удар я залишилась без вікон та дверей — в квартирі весь час протяги. Якщо вдень тут можна перебувати, то ночувати неможливо. Тому я разом з деякими іншими сусідами спускаюсь вночі в підвал — ми принесли туди ковдри, обігрівачі. А ось Тимоша спускатися не любить зі мною — йому дуже страшно, тому він ховається у вбиральні на ніч, а раніше він завжди разом зі мною спав.

Зараз у жінки дуже погіршилось здоров’я. Крім того, що вона має астму, у неї погіршився зір — ночувати в підвалі з настанням холодів буде неможливо для неї.

Наразі ми зареєстрували її компенсацію витрат для встановлення нових дверей, щоб пані Ольга могла якнайшвидше повернутися до звичного життя.

Загалом учора ми зареєстрували 9 нових людей з вразливих категорій, котрі потребують відновлення вікон та дверей. А також навідались до квартир наших бенефіціарів, котрих реєстрували раніше, де вже встановили нові вікна.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *