Допомагаємо разом із патрульною поліцією в Ізмаїлі

16.01.2023

У межах проєкту “Реагування на гуманітарну кризу внаслідок бойових дій в України” представники Caritas Odesa UGCC сьогодні забезпечили гуманітарними продуктовими наборами родини переселенців, які були вимушені евакуюватися через російське вторгнення до Ізмаїлу та які звернулися до фонду за період листопада-грудня 2022 року.

Ці родини потребують особливої підтримки з боку громадськості, адже у їхньому складі є люди з інвалідністю І та ІІ групи. З урахуванням цього, ми вирішили доставити гуманітарну допомогу таким родинам за адресою фактичного проживання – і у цьому нам допомогли представники Патрульна поліція Одеської області, які несуть службу в Ізмаїлі.

Правоохоронці здійснили логистику продуктових наборів від нашого офісу в Ізмаїлі до нових домівок переселенців як у місті, так і у передмісті, виступаючи при цьому, фактично, волонтерами.

Завжди раді такій підтримці громадських ініціатив – завдяки вам, чисельна група українців сьогодні відчули підтримку та змогли отримати таку необхідну допомогу комфортним чином, не покидаючи власних домівок.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *