Допомога постраждалим від торгівлі людьми

14.12.2022

Часто може здаватися, що торгівля людьми десь далеко, що її легко уникнути. Але, на жаль, шахраї вправно користуються будь-якими вразливостями людей, і можна навіть не помітити, як за лічені хвилини опинитися в скрутному становищі.

Саме так сталося з подружжям, котре звернулося до нас по допомогу. Родина з Одеської області шукала роботу за кордоном під час пандемії рік тому. Спокусливу пропозицію вони отримали за кордоном, але, приїхавши в іншу країну, стали заручниками шахраїв, котрі оформлювали їм документи біженців, щоб отримувати виплати, а самих людей залишали без посвідчень особистості на вулиці або утримували в неволі.

Знадобилося чимало часу, щоб люди могли звернутися до місцевої поліції та повернутися додому. А зараз вони стали бенефіціарами проєкту “Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні”, де отримали кваліфіковону допомогу наших фахівців, а також ми їм придбали телефони, павербанки та продукти харчування.

Випадки трудової експлуатації поширені особливо у воєнний час. Люди страждають від шахраїв , як в Україні, так і за її межами, оскільки, знаходячись у важких життєвих умовах, втрачають пильність. Крім того, на окупованих територіях окупанти нерідко примушують місцеве населення до важкої праці, користуючись погрозами та катуванням.

Якщо ви постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутися по допомогу за цим номером і наші фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну допомогу: 0952953330.

Проєкт «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *