Допомога потерпілим від ракетного удару в Сергіївці

Сергіївка, 10.08.2022

Учора, 10 серпня, ми відвідали Сергіївку, щоб надати допомогу постраждалим від ракетного удару в ніч на 1 липня. Тоді російські ракети влучили в базу відпочинку та житловий будинок, в наслідок чого загинули 22 особи та їх домашні улюбленці.

Ракети завдали жахливих руйнувань, проте дев’ятиповірхівка вистояла і в деяких квартирах і зараз живуть люди. Та більша частина мешканців залишила свої домівки — оселі більше не придатні для життя, адже стіни пішли тріщинами та уламками, пошкоджено майно, у декого ще й досі підлога вкрита кров’ю. Та найбільша проблема — вибиті вікна, зруйновані балкони. Дехто закриває діри дошками, дехто — клейонками, через що в квартирах весь час стоїть страшна задуха. Жити в таких умовах неможливо, тому люди роз’їхалися по родичах або до працюючої бази відпочинку.

— Я вже спала, коли почула перший вибух. Швидко піднялась і сховалась в коридорі — пам’ятала про правило двох стін. Гадаю, це мене і врятувало, бо всі вікна, двері балкону — все повилітало в квартиру. Дзеркало на шафі в кімнаті, диван — все понівечене. Навіть шматки стін! Було дуже страшно. Зараз я виїхала до бази відпочинку, але хочу повернутися до себе. Не хочу лишати взимку квартиру без вікон, — розповідає одна з постраждалих мешканок.

Її сусіда врятувало лише те, що він був у ванній.

Крім частково зруйнованої дев’ятиповерхівки постраждали і сусідні будинки — там вибиті вікна, стіни в тріщинах.

Наразі ми реєструємо власників постраждалих квартир, щоб замінити вікна, адже самотужки людям буде дуже важко відремонтувати оселі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *