Дружба всупереч обставинам

Сергій та Володимир обидва евакуювалися з Луганщини. Перший — разом із мамою рік тому приїхав з Лисичанська, другий — ще у 2014 році з Луганська. Познайомилися та затоваришували в Южному.

— Коли виїжджали, житло ще було цілим, а зараз, що з ним — невідомо. Але все одно дуже хочемо повернутися додому. Тут доводиться житло орендувати, витрачати на це чималу суму. Водночас у мене дуже хвора матір, наразі вона в лікарні, зокрема в неї підозра на онкологію. Тому фінансова допомога нам дуже потрібна, — розповідає Сергій.

Із ним погоджується Володимир:

— Від 2014 року ми змінили 9 квартир. Весь час на валізах живемо. До того ж, весь час доводиться витрачати купу грошей на лікування. Тому дуже хочу повернутися додому, щоб хоча б на цьому зекономити, — каже він.

Обидва чоловіки прийшли вчора на реєстрацію на отримання фінансової допомоги в Южному для евакуйованих людей з інвалідністю чи важкими захворюваннями.

Нагадуємо, реєстрація на отримання фінансової допомоги проходить для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю або важкими фізичними чи психічними обмеженнями, а також для членів їх родин, які евакуювались до Одеси чи Одеської області після 2014 року чи 24.02.2022 р. з окупованих територій чи з зон активних бойових дій.

✅Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сімʼї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б одніє з наступних умов:

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;

🔸наявність у родині ВПО людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення памʼяті, концентрації, мови)

✅Обовʼязковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців хоча б одного з членів родини.

❗️❗️❗️Реєстрація в м. Одеса проходить за адресою:

вул. Генерала Петрова, 49

❗️❗️❗️Деталі реєстрації в населених пунктах Одеської області уточнюйте за телефоном: 095 295 77 31

✅Під час реєстрації потрібно надати оригінали документів кожного члена родини: паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання; індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН); свідоцтво про народження дитини; гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN); довідку ВПО; документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини; документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину).

☎️Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 336 734 або 095 295 77 31.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *