Дві історії від потерпілих через ракетний удар у Сергіївці

Сергіївка, 18.08.2022

Учора, 18 серпня, ми знову відвідали постраждалих від ракетного удару місцян. Найперше — пані Тетяну.

Літню пані ми зареєстрували кілька тижнів тому — жінка має інвалідність, ледве пересувається квартирою, та не мала змоги полишити її навіть попри руйнування, адже її оселя підлаштована під всі її вимоги через стан здоров’я.

Учора в квартирі жінки вже встановили вікна — тепер вона може не турбуватися, що зустрічатиме осінь та зиму з вибитими шибками.

Крім того, ми продовжили реєструвати інших мешканців понівечиної дев’ятиповерхівки. Слухаючи історії про біль і втрати, ми не перерестаємо захоплюватися стійкістю та мужністю наших співвітчизників. Таких, як, наприклад, пані, котра втратила чоловіка через ракетний удар, та знаходить сили в тому, що піклуватися про двох дітей, котрі вижили.

Або таких, як пан Віктор. Через ракетний обстріл від його квартири залишилися самі понівечені стіни. Та це не найстрашніше — тієї ночі загинула його дружина. Для пана Віктора це дуже болюча втрата, і щоб хоч трохи відволіктися від неї він самотужки відбудовує та ремонтує житло, в котрому був щасливим зі своєю коханою.

Сподіваємося, що зовсім скоро ми компенсую придбання та встановлення вікон усім людям з ураженного будинку, хто належить до вразливих категорій, і не може самотужки це зробити до холодів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *