Фінансова допомога для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю або важкими фізичними чи психічними обмеженнями

Пані Ольгу ми реєструємо на отримання фінансової допомоги в Одеській обласній лікарні. Тут зараз після важкої операції проходить лікування її чоловік. Подружжя разом з іншими родичами ще влітку залишили свій рідний Бахмут, щоб евакуюватися на більш безпечні території, знайшовши прихисток в Рені.

— Стан чоловіка був жахливим. Ми терміново викликали швидку, щоб його врятувати. На перевезення до Одеси та операцію ми вже витратили дуже багато грошей. Лікарі поки не роблять певних прогнозів, тому ми не знаємо, як ще довго будемо змушені тут перебувати, скільки триватиме лікування і яким дорогим воно буде, — розповідає жінка.

Історія пана Юрія інша. Разом з родиною він евакуювався з Маріуполя — спочатку дружина з дочкою, а потім він вивіз літню матір. Жінка має психічний розлад, тому після важкої евакуації їй довелося пройти лікування в медичному закладі. На жаль, повернути її до колишнього стану не вдалося, тому зараз вона весь час потребує постійного догляду.

А сім’я Олександра піклується одразу про двох літніх родичів. До Одеси вони евакуювалися наприкінці минулого року з Херсону:

— Спочатку приїхала дружина з дочкою, а потім вже я з сином та родичами. В окупації було важко. Особливо з ліками. Вони були дуже дорогими, їх завозили з Криму. Я намагався шукати та замовляти медичні препарати через волонтерів, — розповідає чоловік.

Догляд та лікування важкохворих людей потребує неабияких сил та ресурсів. Ми розуміємо, що не завжди можна залишити таку людину саму, тому до нас можна звернутися по реєстрацію вдома.

Нагадуємо, реєстрація на отримання фінансової допомоги проходить для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю або важкими фізичними чи психічними обмеженнями, а також для членів їх родин, які евакуювались до Одеси чи Одеської області після 2014 року чи 24.02.2022 р. з окупованих територій чи з зон активних бойових дій.

✅Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сімʼї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б одніє з наступних умов:

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;

🔸наявність у родині ВПО людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення памʼяті, концентрації, мови)

✅Обовʼязковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців хоча б одного з членів родини.

❗️❗️❗️Реєстрація в м. Одеса проходить за адресою:

вул. Генерала Петрова, 49

❗️❗️❗️Деталі реєстрації в населених пунктах Одеської області уточнюйте за телефоном: 095 295 77 31

✅Під час реєстрації потрібно надати оригінали документів кожного члена родини: паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання; індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН); свідоцтво про народження дитини; гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN); довідку ВПО; документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини; документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину).

☎️Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 336 734 або 095 295 77 31.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *