Готуємо дітей та молодь до майбутнього

Термін реалізації: 1.01.2022-31.12.2022

Проєкт «Готуємо дітей та молодь до майбутнього» — це продовження діяльності Центру для дітей та сімей.

Цей проєкт розрахований на сім’ї з дітьми з вразливих категорій, отже, основне його завдання — зменшити вразливість цієї родини за рахунок підтримки та розвитку різноманітних компетенцій як дітей, так і батьків. Він спрямований на покращення психосоціального благополуччя сім’ї та дитини зокрема.

Серед активностей, що проводяться в центрі, заняття, спрямовані на розвиток життєвих навичок, емоційного інтелекту, критичного мислення, ефективної комунікації та творчих здібностей.

Важливою складовою нашої співпраці з батьками та дітьми є психологічна підтримка — можливість отримати допомогу, консультацію, групову чи індивідуальну. Серед найулюбленіших активностей дітей — кулінарні майстер-класи та ігрова діяльність, бо гра – це основа зростання та дорослішання. Для гармонізації стосунків між дітьми та батьками в центрі проводимо спільні заходи, як-от «Масниця», «День захисту дітей», «День Святого Миколая» тощо. Ці діяльності сповнені позитивних емоцій та вражень. Окрім цього для дітей та батьків організовуються екскурсії та інші культурно-просвітницькі заходи (серед іншого екскурсія на Одеську кіностудію, у планетарій).


Цього літа відвідувачі центру (молодь 13-16 років) мала чудову нагоду познайомитися з Італією, поїздка була організована Карітасом України на запрошення Карітасу Італії.Це 10 неймовірних днів на півночі Італії спільно з підопічними Карітасу з інших регіонів України та в турботливому супроводі наших партнерів з Італії.

Контактний телефон: 050 337 00 74.

1 Коментар

  1. Доброго дня! Ми переселенці з Миколаєва. Маю двох діток і хотіла б, щоб вони мали змогу розвиватися і жити повноцінним життям . Тому буду дуже вдячна, якщо ви залучите і нас до проекту майбутнього.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *