Гранти на утеплення від  “Карітас Одеса УГКЦ”

Гранти на утеплення вже отримали понад сто евакуйованих родин у межах проєкту «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”).

Придбані на надану фінансову допомогу речі — взуття, куртки, ковдри — отримують люди, котрі вже попередньо зареєструвалися в нашій онлайн-формі.

У межах проєкту ми надаємо гуманітарні та непродуктові набори, також до нас звертаються по психологічні консультації та послуги кейс-менеджера.

Допомогу можуть отримати одинокі люди похилогу віку 60+, батьки-опікуни, люди з інвалідністю, годуючі матері до 2 років, багатодітні родини та вагітні.

УВАГА! Якщо ви не можете зареєструватися, значить бот вже зареєстрував людей на найближчий тиждень, вам треба очікувати на нове повідомлення в Телеграмі, щоб зареєструватися знову.

Проєкт «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) діє за підтримки Austrian Development Agency Caritas Österreich

#ADA_Надзвичайне_реагування

#AustrianDevelopmentAgency

#CaritasÖsterreich

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *