Харчова та гігієнічна безпека для ВПО та місцевих жителів, які найбільше потребують

Термін реалізації: 1.09.2022-31.12.2022

Війна вплинула на кожного українця. Дехто втратив домівку, дехто близьких, дехто роботу і звичний спосіб життя. Напад на мирні міста обернулася жахливою трагедією і для тих, хто живе в зоні активних бойових дій, і тих, хто наразі перебуває на тимчасово окупованих територіях.

У межах діяльності проєкту ми надаємо продуктові та гігієнічні набори, щоб підтримати людей, котрі опинилися у скрутному фінансову становищі через війну. Гуманітарну допомогу протягом трьох місяців отримують евакуйовані до Одеси та області громадяни, а також місцеві мешканці. Загалом проєкт охоплює 1 000 бенефіціаоів.

Проєкт діє за підтримки Карітас України.

13 коментарів

 1. Мне и маме 82года нужна продуктовая и гегееническая помощь мы ВПО из Николаева

 2. Добрий день, я мама 2 діток евакуювалися до Одеси, чи можемо ми розраховувати на гуманітарну чи матеріальну допомогу?

 3. Доброго дня, я ВПО мати одиначка. Прошу допомогти мені гуманітарною допомогою для мене та дитини.

 4. Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як подати заявку для отримання гуманітарної допомоги!?

 5. Доброго дня. Скажіть будь ласка мій син студент, внутрішньо переміщена особа. Зареєстрований у Київському районі м. Одеси, йому можна отримати гуманітарну допомогу.

 6. Добрый день. Я переселенка из Харьковской обл. Пенсионерка.
  Как можно получить гуманитарную помощь от вашей организации в Одессе? Есть справка о регистрации в городе.

 7. Прошу допомогу, засоби гігієни або грошову допомогу для моєї родини! Я ВПО з Миколаєва, родиною проживаємо в Одеській обл. Чоловік має 3 групу інвалідності, у нас є дитина йому 5 років, до садочку оформити його не можу так як вони всі зачинені, чоловік після інсульту йому тяжко ходити и розмовляти. Працювати водієм як раніше він не може і соцвиплати від держави по інвалідності не отримає.

 8. Прошу надати допомогу впо
  Колісник Микола Іванович
  Колісник Ольга Георгіївна
  0675126595

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *