65091, УКРАЇНА, ОДЕСА, ВУЛ. ПІВДЕННА, 40

+38 (048) 704 00 45

Карітас

Благодійний фонд “Карітас Одеса УГКЦ” був заснований у 2005 році.  Він входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, котра має понад 115-річну історію та об’єднує 165 національних організацій, з 200 країн світу, з персоналом у декілька мільйонів співробітників та волонтерів. Слово “Сaritas” означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність. 


Карітас  це допомога потребуючим незалежно від віросповідання, соціального становища, етнічного походження, статі чи віку. Наразі робота Карітасу в Одесі сфокусована на наступних напрямках: допомога постраждалим від війни та евакуйованим людям; охорона здоров’я; допомога кризовим дітям, молоді та сім’ям; соціальні проблеми міграції; робота із наслідками гуманітарної кризи. 


Протягом 17 років ми опікуємося одинокими людьми похилого віку в програмі “Домашній догляд”, надаємо підтримку ВІЛ-інфікованим дорослим та дітям. З 2009 року займаємося протидією торгівлі людьми та реінтеграцією постраждалих від цього злочину. Від 2014 року ми допомогли десяткам тисяч внутрішньо-переміщених в наслідок війни осіб. 


Ми допомагаємо людям, що знаходяться у потребі. За час нашого існування десятки тисяч потребуючих в Одесі отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки нашій роботі. Окрім того ми ведемо активну просвітницьку діяльність, що дає змогу не тільки працювати із наслідками, але й попереджати поширення проблем у нашому суспільстві. 


Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» є переможцем всеукраїнського конкурсу грантів «Врятуймо добру людину!», проведеного Фундацією імені князів-благодійників Острозьких у рамках програми «Банк добрих справ», ініційованої АБ «Укргазбанк».