Карітас завітав у Вилково!

Учора наша команда проєктів «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» та «Допомога та захист потерпілих від торгівлі людьми» відвідала Вилкове!

Під час зустрічі з директоркою Центру надання соціальних послуг Вилківської міської ради обговорили поширені схеми шахраїв, через які люди потрапляють у трудову експлуатацію, а також шляхи їх подолання. Зокрема ми передали інформаційні матеріали з протидії торгівлі людьми. Ці довідкові матеріали дуже важливі, адже під час війни люди особливо вразливі та легко погоджуються на неперевірені пропозиції.

Тому ми вкотре наголошуємо на тому, що необхідно завжди перевіряти інформацію про потенційних роботодавцев, перш ніж влаштовуватися на роботу, а також не віддавати нікому свої оригінали документів.

Якщо особисто ви, або ви знаєте людей, котрі вважаєте, що постраждали від торгівлі людьми, можете звернутися за цим номером і наші фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну психологічну, юридичну чи матеріальну допомогу: 0952953330.

Інформування відбувається у межах діяльності проєктів «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні», який реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії та «Допомога та захист потерпілих від торгівлі людьми» за підтримки United nations trust fund for victims of human trafficking.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *