Команда Карітас відвідала Авангардську ТГ

Днями команда нашого проєкту “Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів” відвідала Авангардську ТГ, щоб поспілкуватися з представниками влади та евакуйованими людьми.

Разом ми обговорили проблеми ВПО та шляхи їх подолання. Наразі в громаді проживає 4 054 людей, евакуйованих з Миколаївської, Херсонської, Донецької та Луганської областей. Окрім анкетування під час зустрічі наш фасилітатор ознайомив присутніх з проєктом, а також з методами та методиками вирішення конфліктів. Присутні радо поділилися своїми історіями, проблемами, з якими вони стикалися після вимушеного переселення, як їм допомогла громада, про адаптацію в нових умовах. Так наша зустріч перетворилася на справжню живу бібліотеку!

Незважаючи на те, що всі учасники заходу пережили жахіття війни, вони виявилися небайдужими й долучилися до волонтерства: плетуть сітки, марушки, беруть участь у різних заходах на підтримку військових. Саме тут вони змогли подолати свої страхи, біль і відчути себе потрібними іншим.

Також наша психологиня поспілкувалася з жінками, яким потрібна психологічна допомога та провела індивідуальну консультацію.

#Долаючи_розломи

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *