Консультації з протидії торгівлі людьми в області

Одеська область, 30.08.2022

За офіційними даними, в Одеській області на облік стали понад 100 тисяч переселенців. Найбільша з них кількість розмістилася на території Ізмаїльського та Болградського районів, а також безпосередньо в Одесі.

Війна посилює вразливість та загострює проблему торгівлі людьми. Переселенці, яким доводиться шукати нову домівку та роботу, щоб забезпечити свої родини, можуть додатково опинитися в зоні ризику, і стати потерпілим від торгівлі людьми чи трудової експлуатації. Також, є вірогідність, що люди, які евакуювалися із зони бойових дій чи тимчасово окупованих територій, могли вже зазнати якогось виду експлуатації.

Тож в рамках проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» (який реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії) нами регулярно проводиться інформаційна робота з ВПО та місцевим населенням в Одесі і області. Цього разу зустрічі пройшли в місті Ізмаїл, Болград, Рені. Робота проводиться задля інформування місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб про способи убезпечення від ситуацій торгівлі людьми та трудової експлуатації, а також з метою ідентифікації можливих потерпілих, та надання їм комплексної допомоги (фінансова, психологічна, юридична).

Нагадаємо і вам як можна подбати про свою безпеку, наприклад, при перетині кордону.

Захід відбувся у форматі мобільних виїздів в рамках проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні», який реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *