Майбутній медик із Луганщини отримав допомогу з компенсації оренди житла

14.10.2022

Олексій приїхав до Одеси не одразу. До повномасштабного вторгнення разом із великою родиною та дівчиною він жив у Кремінній на Луганщині. Хлопець вивчав неврологію та готувався стати медиком.

Ще з перших днів війни місто опинилося на лінії фронту, тому Олексій з близькими одразу виїхав з міста, хоч це рішення далося важко.

— Ми їхали трьома машинами разом із знайомими. Взагалі не знали куди прямувати — просто тримали курс на Дніпро.

Спочатку вони зупинилися в невеличкому селі на Дніпропетровщині, жили в переоблаштованному під потреби евакуйованих людей дитячому садку. Та невдовзі родина розділилася — Олексій з дівчиною поїхав до Одеси, щоб продовжити навчання. Тут він вступив до Одеського національного медичного університету та наразі проходить інтернатуру.

— Ми поїхали до Одеси з дівчиною. У нас тут теж нікого немає. Спочатку жили в хостелі, але потім дізналися про проєкт Карітасу з можливістю отримати компенсацію на оренду житла,— розповідає Олексій.

Хлопець має інвалідність, що є однією з умов для отримання допомоги. Він швидко знайшов квартиру недалеко від роботи та університету, тому може спокійно продовжувати інтернатуру. — А нещодавно ми дізналися про маленьке цуценятко, від якого відмовилась мама. Ми одразу вирішили забрати його до себе, вигодовували і тепер живемо з Річі утрьох.

Із близькими та рідними, котрі лишилися в Кременній вони вже два тижні не мають зв’язку — місто лишається у зоні активних бойових дій.

Надання компенсації на оренду житла терміном на три місяці відбувається у межах проєкту “Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні”. Від початку реалізації напрямку таку допомогу отримали вже 84 евакуйованих до Одеси людей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *