Міжнародний день боротьби за скасування рабства

2.12.2022

Сьогодні, 2 грудня, у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Якщо може здаватися, що це питання не на часі, або що воно давно вже залишилося на сторінках історії, то це не так.

За даними МОМ, у 2019–2021 роках від торгівлі людьми постраждали 46 000 українців. На жаль, за воєнного часу таких злочинів не стає менше.

Наразі наша команда проєкту “Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні” опікується 13 постраждалими. Дев’ять з них потерпіли від трудової експлуатації за кордоном, а четверо людей залучили до примусової праці окупанти. Від цих злочинів однаковою мірою страждають, як чоловіки, так і жінки.

Ми регулярно проводимо тренінги та надаємо інформаційні матеріали, щоб нагадати про те, як убезпечити себе від різних типів злочинної експлуатації. Цього тижня ми провели такі консультації в Доброславі та Любашівці, де сьогодні в місцевому Центрі надання соціальних послуг проводили захід до Дня скасування рабства та протидії насиллю.

Завжди збирайте максимально багато інформації про потенційного роботодавця, не вірте спокусливим пропозиціям, котрі суперечать українському законодавству та не наражайте себе на небезпеку.

Якщо ви постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутися по допомогу за цим номером і наші фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну допомогу: 0952953330.

Проєкт «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *