Міжнародний день людей похилого віку

1.10.2022

Сьогодні Міжнародний день людей похилого віку!

На жаль, літні люди належать до однієї з найбільш вразливих категорій суспільства. Часто вони страждають через важкі захворювання, не мають підтримки та близьких, живуть без належного фінансового забезпечення.

Під час війни цим людям особливо важко втрачати свої домівки та евакуюватися, знаючи, що все їх минуле життя зруйноване, що на поновлення житла доведеться витрачати чимало часу та здоров’я.

Протягом багатьох років наші співробітниці проєкту Домашня опіка доглядають та допомагають одиноким літнім людям — забезпечують продуктами харчування та особистої гігієни, надають соціальний супровід та емоційно підтримують.

А до сьогоднішнього дня вже передали продуктові набори від Патріаршої фундації Мудра Справа нашим бенефіціарами похилого віку. Ця допомога стала можливою дякуючи підтримці небайдужих доброчинців, завдяки котрим Українська Греко-Католицька Церква реалізує проєкт із допомоги постраждалим від війни людям — надає гуманітарні набори та психологічну підтримку, організовує евакуацію із небезпечних зон.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *