Милиці в оренду для родини з Херсону

24.01.2023

Нагадуємо, евакуйовані люди можуть взяти у нас в оренду реабілітаційне обладнання — милиці, крісла колісні, ролятори, ходунки, протипролежневі матраци. Також у нас можна отримати пеленки, гелі та рукавички для миття, урологічні прокладки.

— Моя родина продовжувала жити в Херсоні попри окупацію. Але зараз в місті холодно, весь час ворожі обстріли, тому ми виїхали до Одеси на зимування. Лишатися у місті неможливо — окупанти гатять по дитячим садочкам, лікарням. Вони півроку були в місті і добре знають куди ціляться. Тому ми виїхали наприкінці минулого року, але тут з нами трапилася халепа. Моїх сина з невісткою пізно ввечері збила машина. Тому ми звернулися по милиці до Карітасу, — розповідає пані Людмила.

Записатися на отримання реабілітаційного обладнання (візочки, ходунки, милиці, протипролежневі матраци) чи пеленки, гелі, урологічні прокладки евакуйовані люди можуть за телефоном: 0504773010.

Дана гуманітарна ініціатива здійснена завдяки підтримці наших партнерів з Австрії у межах проєкту “Медичні та соціальні послуги для людей похилого віку, які постраждали внаслідок війни”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *