На цьому тижні на базі Шабівського ОЗЗСО відбувся майстер-клас із виготовлення та прикрашання пасочок, в якому разом взяли участь проєкт «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку на території Одеської, Хмельницької та Тернопільської областей під час війни в Україні» та Шабівська сільська рада.

Ця активність була не просто розвагою, а важливою частиною нашої роботи, під час якої діти прикрашали випічку, котру потім відправили нашим захисникам і захисницям. Таким чином ми хотіли передати теплі слова та побажання тим, хто оберігає нашу країну. До того ж, цей майстер-клас мав психологічний ефект, дозволяючи відволіктись від подій війни та даючи можливість відчути себе корисними та важливими членами нашого суспільства. Смачні посилки вже в дорозі на Донеччину, Херсонщину та Сумщину. Ось так ми не тільки допомагаємо воїнам, а й зміцнюємо зв’язки між різними регіонами України.

Ми дуже вдячні Шабівській громаді та її голові Павлу Павленко за співпрацю та всім дітям, які долучилися до цієї ініціативи. Такі зусилля допомагають нашим військовим та надають позитивний вплив на психічний стан дітей. Ми сподіваємося, що подібні активності будуть продовжуватись та розширюватись, надаючи допомогу тим, хто цього найбільше потребує.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *