Надзвичайне реагування в Чорноморську

31.01.2023

Сьогодні наша команда проєкту «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) відвідала Чорноморськ для реєстрації на отримкння гуманітарної допомоги особливо постраждалих від війни людей, котрі належать до вразливих категорій. Загалом ми видали 60 продуктових наборів та 120 бутлів води.

Нагадуємо, крім гуманітарних та непродуктових наборів, до нас можна звернутися по психологічні консультації та послуги кейс-менеджера.

Допомогу можуть отримати одинокі люди похилогу віку 60+, батьки-опікуни, люди з інвалідністю, годуючі матері до 2 років, багатодітні родини та вагітні.

Зареєструватися на отримання допомоги можна в чат-боті в Telegram: Карітас Одеса УГКЦ.

Отримати допомогу можна двічі протягом терміну діяльності проєкту. Важливо, щоб пройшло два місяця між отриманням.

УВАГА! Якщо ви не можете зареєструватися, значить бот вже зареєстрував людей на найближчий тиждень, вам треба очікувати на нове повідомлення в Телеграмі, щоб зареєструватися знову.

Проєкт «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) діє за підтримки Austrian Development Agency Caritas Österreich

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *