Наші співробітники пройшли тренінг з політик убезпечення

21.10.2022

Щодня ми надаємо допомогу найбільш постраждалим від війни в Україні. Ми працюємо з людьми, котрі втратили близьких, домівку, котрі лишилися одні та опинилися в чужому місті через евакуацію у скрутному становищі. Ми добре розуміємо, як важливо не нашкодити постраждалим, підтримувати відчуття людської гідності, а також запобігати зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів і бенефіціарів.

Тому у роботі нашого фонду ми дотримуємося корпоративних політик і етичного кодексу.

А сьогодні провели спеціальний тренінг з політик убезпечення для наших нових співробітників, а також проінформували стосовно протидії торгівлі людьми. Для нас дуже важливо, щоб наші бенефіціари почувалися комфортно та в безпеці, звертаючись до нас.

Нагадуємо!

Ви можете заповнити цю форму, щоб залишити відгук або повідомити нам про проблему, на яку нам варто звернути увагу, щоб покращити нашу роботу. Ця гугл-форма стосується лише питань, пов’язаних з роботою проєктів та фонду — програмних звернень.

https://cutt.ly/gZUwu1g

Про випадок зловживання або експлуатації в мережі Карітасу Ви можете повідомити за допомогою встановлених каналів зворотного зв’язку: +380800406506 (пн-пт, 11:00-16:00);

feedback@caritas.ua

caritas.ua/sfg

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *