Наші волонтери: художниця Юлія

4.01.2023

Продовжуємо розповідати про наших чудових волонтерів!

Знайомтеся з Юлією Артим із Artym’s Lab, членкинею спілки художників України та учасницею понад 40 групових і 15 персональних виставок.

Уже приблизно шість місяців Юлія волонтерить у нашому Центрі для дітей та сімей, де проводить безкоштовні творчі заняття для маленьких відвідувачів, а до Святого Миколая провела художні майстер-класи, щоб зібрати книжки для евакуйованих малюків.

— Я вважаю, що домогати один одному — це природньо для людей. Зараз це особливо гостра необхідність. Та я вважаю, що кожен має бути ефективним у тому, у чому він майстер. Наприклад, я спробувала домогати збирати продуктові коробки для переселенців. Але з мене там була мала користь. І я підійшла до волонтерства більш свідомо. Досвідчені люди підказали мені, що “хороший волонтер, це той, який може волонтерити довго. Бо це марафон. Треба бути сильним довгий час, щоб допомогати”. Саме тому я спинилась на своїх професійних уміннях — викладанні живопису та малювання, — розповідає Юлія та додає, що більш за все, її мотивують до волонтерства діти.

Вона дуже пишається нашою сильною молоддю. Тим, як вони проживають війну, як філософськи та мудро ставляться до життя, та які вони віданні та щирі:

— Заняття малюванням з дітьми це більше як терапія для всіх нас. Уявіть, які я відчуваю емоції, коли діти малюють листівки нашим воїнам на фронт, та самі включають гімн України і співають!

Щиро вдячні за допомогу та бажання підтримувати найменших у цей час!

А якщо ви бажаєте долучитися до команди волонтерів, можете заповнити наступну анкету: https://forms.gle/DWXm578vJJikv3ex5

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *