Обізнаний та готовий до Німеччини

24 лютого 2022 року страшна повномасштабна війна на території України докорінно змінила повсякденне життя мільйонів українців. Рятуючись від нелюдських вчинків російських окупантів, люди, які проживають в нашій країні, шукають прихисток не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Таким безпечним місцем для багатьох українців і громадян інших країн, що проживали на території нашої держави, стала Німеччина.

В Україні не один рік реалізовується проєкт “Обізнаний та готовий до Німеччини”, спрямований на надання консультацій особам, які планують легально мігрувати до Німеччини. Повномасштабне вторгнення російського окупанта змушує команду консультантів з України в даному проєкті та партнерів з Німеччини реагувати на реалії ситуації, в яких опинилися наші співвітчизники. Громадяни України та громадяни інших країн, які проживають на території України, мають можливість отримати інформацію від консультантів проєкту “Обізнаний та готовий до Німеччини” щодо можливостей на тимчасовий притулок в даній країні.

Контактні дані консультантів Ви можете знайти за посиланням нижче.

Також маємо велике прохання поставитися з розумінням до команди консультантів, які попри непрості умови щодо виконання своїх обов’язків, намагаються бути максимально корисними для вас. На жаль, реалії сьогодення також завдають багатьох труднощів і нам. Але попри все, ми стараємося знаходити і доносити Вам достовірну і правдиву інформацію щоб Ви могли скористатися можливістю бути обізнаними в отриманні тимчасового притулку у Німеччині.

Бережіть себе і своїх близьких🙏

Контакті дані консультанта БФ “Карітас Одеса УГКЦ”:

+38 095 295 77 30

E-Mail: zhugan.caritas.odesa@posteo.de

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *