Перегляд нового мультфільму “Мавка” зі сценаристом Ярославом Войцешеком

Навіть люди і казкові істоти можуть знайти спільну мову та порозумітися. А ще разом побороти спільного ворога і відновити свої рідні ліси та села.

Минулої п’ятниці пройшов безкоштовний перегляд нового мультфільму “Мавка”, який вже кілька тижнів не лише в прокаті в Україні, а й за кордоном (близько 80 країн).

Під час заходу більше ніж сто дітей і їхніх батьків змогли не лише переглянути мультфільм за мотивами відомого твору Лесі Українки “Лісова пісня”, а й поспілкуватися з нашим гостем — сценаристом Ярославом Войцешеком. Митець розповів про роботу над картиною та відповів на безліч запитань юних глядачів, серед яких були як учасники дитячих проєктів фонду, так і зареєстровані на сторінці у Фб:

— Робота над “Мавкою” тривала кілька років, але саме зараз її покази особливо на часі. Діти та батьки можуть провести разом час та відволіктися. Коли ми працювали над нею, ми хотіли познайомити більшу кількість людей з нашою культурою, міфологією, а також літературою. До речі, маємо результат —після виходу “Мавки” продаж оригінальної книги виріс у 300 разів!

Сценарист виріс на Донеччині та добре знає, як важливо підтримувати людей та допомогати їм в евакуації, щоб не почувалися самотньо та могли відволіктися.

Дуже вдячні і за зустріч, і за подальше обговорення! Упевнені, вони залишили купу вражень та багато думок про єдність, дружбу, взаємну допомогу і підтримку одне одного.

Показ відбувся у межах реалізації проєкту “Долаючи розломи”.

За участі проєктів #Готуємо_дітей_та_молодь_до_майбутнього

#Простір_дружній_до_дитини#Долаючи_розломи

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *