Продовжуємо допомагати постраждалим в Сергіївці

Сьогодні ми знову відвідали Сергіївку, щоб зареєструвати вісім родин задля компенсації на встановлення нових вікон, замість пошкоджених від ракетного удару, а також зустрітися з мешканцями, кому ми вже встановили вікна. В цих квартирах люди вже готуються до зими:

— Коли був ракетний удар, я була на дачі, а в моїй квартирі жила евакуйована родина. На щастя, вони не постраждали і одразу поїхали кудись далі. Я ж залишилась. Скоро почнуться холоди і треба буде повертатися до квартири, адже дача придатна лише для життя на ній влітку. Тому я дуже турбуюся, через те, що вікна паламані, — розповідає Ніна Михайлівна. Літня пані живе одна — її чоловік давно помер, а діти далеко і не піклуються про матір, тому одинока жінка дуже потребує підтримки.

Ми вже оформили усі необхідні документи, щоб в квартирі пані Ніни та інших мешканців пошкоджених будинків, що належать до вразливих категорій, відремонтували вікна найближчим часом, а також вже запланували нову поїздку, щоб продовжити реєструвати потерпілих від удару.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *