Продовжуємо допомагати!

Пані Тетяна евакуювалася до Южного з Херсону разом із родиною. Тут сім’я орендує квартиру і витрачає на це всю фінансову соціальну допомогу.

— У нас велика родина — ми з чоловіком, діти шкільного віку і старенька мама з інвалідністю — вона має психічне захворювання і потребує постійного особливого догляду. Через це я не можу залишити її і влаштуватися на роботу — в родині працює лише один чоловік. Мама потребує лікування тому фінансова допомога нам дуже потрібна, щоб попіклуватися про неї належним чином — поки ж грошей вистачає лише на найнеобхідніше, — розповідає жінка та додає, що планує залишатися на Одещині — в Херсоні у сім’ї нічого не лишилося.

Схожа ситуація у пані Марини, котра також евакуювалася до Южного з Херсону. Її чоловік має важку форму цукрового діабету і родина потребує фінансової допомоги для його лікування.

— Ми евакуювалися, коли Херсон вже був окупованим. Чоловіка вивозили з діабетичною гангреною. Його нога була в такому жахлиховому стані, що нас навіть не затримували з додатковими оглядами на ворожих блокпостах. Коли ми приїхали до Одеси, ногу довелося ампутувати. Тепер чоловік перебуває у дуже важкому емоційному та психологічному стані. А зараз ще й має гнійне запалення ока, — розповідає пані.

Ці та інші евакуйовані родини зареєструвалися на отримання фінансової допомоги у межах діяльності нашого проєкту п“Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях”.

Цього тижня наша команда відвідує:

25.04. на 10:00 – м. Роздільна, вул. Європейська, 36а

26.04. на 10:00 – с. Новоборисівка, вул. Лермонтова, 3

на 12:00 – смт. Великомихайлівка, вул. Центральна, 123

на 15:00 – смт. Захарівка, вул. Центральна, 69

27.04. на 10:00 – с. Степанівка, вул. Дружби, 27

на 14:00 – с. Яковлівка, вул. Покровська, 114

на 15:30 – с. Гаївка, вул. Колгоспна, 15

Нагадуємо, реєстрація на отримання фінансової допомоги проходить для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю або важкими фізичними чи психічними обмеженнями, а також для членів їх родин, які евакуювались до Одеси чи Одеської області після 2014 року чи 24.02.2022 р. з окупованих територій чи з зон активних бойових дій.

✅Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сімʼї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б одніє з наступних умов:

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;

🔸наявність у родині ВПО людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення памʼяті, концентрації, мови)

✅Обовʼязковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців хоча б одного з членів родини.

❗️❗️❗️Реєстрація в м. Одеса проходить за адресою:

вул. Генерала Петрова, 49

❗️❗️❗️Деталі реєстрації в населених пунктах Одеської області уточнюйте за телефоном: 095 295 77 31

✅Під час реєстрації потрібно надати оригінали документів кожного члена родини: паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання; індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН); свідоцтво про народження дитини; гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN); довідку ВПО; документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини; документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину).

☎️Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 336 734 або 095 295 77 31.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *