Продовжуємо допомогати відновлювати майно в області

11.10.2022

Минулої п’ятниці ми відвідали Одеську область, щоб продовжити реєструвати людей на отримання фінансової допомоги задля відновлення житла після російських обстрілів.

З моменту влучання ракет в Сергіївці, коли постраждали безліч житлових будинків, пройшло вже понад три місяці, але люди і зараз вимушені жити у знайомих, адже їх оселі наразі без вікон, дверей, з ушкодженими стінами. Самотужки вони намагаються до початку зими встигнути зробити бодай якийсь ремонт.

— У мене немає вибору і доводиться самостійно все робити, шукати гроші, шукати людей, котрі можуть допомогти з ремонтом. Все це дуже дорого, — розповідає пані Валентина. Жінка живе одна і не має можливості винайнаймати житло, поки хтось доведе до ладу її квартиру. У межах нашого проєкту ми допомагаємо їй встановити нові вікна.

Також ми відвідали пані Ольгу та її котика Тимошу, котрих ми реєстрували два тижні тому. Жінка вже має нові двері і може спати не у підвалі, а в своєму ліжку.

Під час зустрічі ми обговорили з представниками Сергіївскої та Старокозацької ТГ потреби евакуйованих до громад людей та можливу допомогу з утепленням для них до настання холодів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *