Продовжуємо надавати гранти на утеплення

27.01.2023

Продовжуємо надавати гранти на утеплення у межах проєкту «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”).

Наразі придбані на надану фінансову допомогу теплі речі — ковдри, зимовий одяг, обігрівачі, — отримують люди, котрі попередньо зареєструвалися в нашій онлайн-формі наприкінці минулого року. Загалом потребуюча родина могла отримати 4440 грн.

Нагадуємо, ви можете отримати у межах проєкту гуманітарні та непродуктові набори, також до нас можна звернутися по психологічні консультації та послуги кейс-менеджера.

Допомогу можуть отримати одинокі люди похилогу віку 60+, батьки-опікуни, люди з інвалідністю, годуючі матері до 2 років, багатодітні родини та вагітні.

Зареєструватися на отримання допомоги можна в чат-боті в Telegram: Карітас Одеса УГКЦ.

Отримати допомогу можна двічі протягом терміну діяльності проєкту. Важливо, щоб пройшло два місяця між отриманням.

УВАГА! Якщо ви не можете зареєструватися, значить бот вже зареєстрував людей на найближчий тиждень, вам треба очікувати на нове повідомлення в Телеграмі, щоб зареєструватися знову.

Проєкт «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) діє за підтримки Austrian Development Agency Caritas Österreich

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *