Продовжуємо надавати продуктові та гігієнічні набори

13.12.2022

Продовжуємо надавати продуктові та гігієнічні набори, а також постіль і воду для евакуйованих до Одеси людей. Кожного дня ми реєструємо десятки потребуючих, котрі змушені були залишити свої домівки та переїхати на більш безпечні території. Переважна більшість евакуйованих зараз — мешканці Херсонщини.

— Ми виїхали на початку грудня. З перших днів були в окупації. Було дуже страшно, ми дійсно виживали, поховали близьких, вбитих окупантами. Важко описати весь цей жах. Тому дуже не хотілося залишати вже вільний та український Херсон, але неможливо лишатися в місті з понівечиними комунікаціями. Довелося їхати на зимування до Одеси. Звичайно, що тут ми не маємо нічого, ще й ніяких заощаджень не маємо, адже лишилися заробітку, перебуваючи в окупації, — розповідає пані Олена з Херсону.

Отримати допомогу можна за наступною адресою та за наступним номером:

Кейс-менеджмент та соціальний супровід, психологічна допомога: Люстдорфська дорога, 27 (пн-пт, 10:00-17:00).

Реєстрація на отримання продуктових наборів (люди з інвалідністю; самотні люди похилого віку (60+); багатодітні родини; одинокі опікуни\батьки (проживають разом з дітьми); вагітні\годуючи матері (діти до 2 років); важкохворі; самотні люди передпенсійного віку (50+), яким важко знайти роботу): 095 295 33 31 (пн-пт 10:00-16:00).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *