Продовжуємо реалізовувати проєкт «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» та передавати до громад Одеської та Миколаївської областей набори засобів стійкості.

Так минулого тижня ми відвідали Веселинівську, Доманівську, Окнянську та Кодимську територіальні громади, куди привезли набори гігієнічні та першої домедичної допомоги тощо. Така підтримка дуже актуальна.

— У нашій громаді є Центр розміщення людей похилого віку, в якому перебуває наразі 20 людей. Найстаршій пані — 98 років! Наші працівники доглядають і забезпечують всім необхідним цих людей, про котрих вже немає кому подбати. Оскільки вони вже дуже поважного віку та мають супутні захворювання, ми весь час потребуємо підгузок і пелюшок. Тому переважно саме ці засоби гігієни ми і попросили для нашої громади, — розповідає директорка Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Людмила Гончарук.

Схожий запит був і в Доманівській громаді, де також є схожий центр для людей похилого віку і куди зокрема також передадуть засоби гігієни наборів стійкості.

Цього тижня ми продовжуємо наші виїзди, щоб передати допомогу ще 5 громадам.

«Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» реалізується в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *