Продовжуємо реєстрацію на надання грошової допомоги

Пані Валентина приїхала до Одеси з Бахмуту восени минулого року. Жінці 75 років і вона пережила чимало жахіть перш ніж евакуювалася — її будинок неодноразово обстрілювався, а ще вона отримала важке осколкове поранення. Фото поранення голови та руйнувань нам тепер показує її дочка — пані Світлана.

— До Одеси у нас евакуювалася вся родина. Родичів у нас немає тут, але колись саме в цьому місті навчався мій зять, тому просто обрали більш-менш знайоме місто. Але все одно дуже важко — доводиться житло орендувати, а це суттєві витрати, коли треба весь час витрачати гроші на лікування матері. Дуже важко, хочеться додому, але і дома там вже немає, — розповідає пані Світлана.

Схожа ситуація в родині пана Павла, який теж евакуювався до Одеси разом з усією своєю родиною. Зараз в орендованій звичайній квартирі проживає 7 осіб разом з котиком Кузею.

— У нас в родині навіть котик має захворювання і ми весь час його лікуємо, але найважче батькові — він вже похилого віку, пережив інсульт, має колостому. Доглядати за ним в Миколаєві неможливо — там ще й досі дуже погана вода. Родичі, котрі залишились, весь час говорять, що то солона, то коричнева тече. Ще й лікарів у місті лишилось мало, а у нас всім треба то спеціальне лікування, то ліки. От і доводиться жити зараз в Одесі, — розповідає його дочка.

А пані Ніна хоч і евакуювалася до дочки в Одесу з Борислава, але все одно пенсії жінці не вистачає на дуже дороге лікування — окрім Альцгеймера 78-річна жінка має протезування в коліні, котре вже через час зносилося та потребує заміни. Через важке хірургічне втручання та тривалу реабілітацію зробити операцію наразі важку, тому родині пані Ніни доводиться витрачати чималі кошти на щоденне полегшення її стану.

Щоб підтримати цих людей, наша команда проєкту “Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” реєструє їх на отримання фінансової допомоги в Одесі та області. Для тих, кому особливо важко через фізичний стан, наші фахівці приїздять для анкетування додому.

Нагадуємо, реєстрація на отримання фінансової допомоги проходить для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю або важкими фізичними чи психічними обмеженнями, а також для членів їх родин, які евакуювались до Одеси чи Одеської області після 2014 року чи 24.02.2022 р. з окупованих територій чи з зон активних бойових дій.

✅Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сімʼї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б одніє з наступних умов:

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи;

🔸наявність у родині ВПО дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;

🔸наявність у родині ВПО людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення памʼяті, концентрації, мови)

✅Обовʼязковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців хоча б одного з членів родини.

❗️❗️❗️Реєстрація в м. Одеса проходить за адресою:

вул. Генерала Петрова, 49

❗️❗️❗️Деталі реєстрації в населених пунктах Одеської області уточнюйте за телефоном: 095 295 77 31

✅Під час реєстрації потрібно надати оригінали документів кожного члена родини: паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання; індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН); свідоцтво про народження дитини; гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN); довідку ВПО; документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини; документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину).

☎️Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 336 734 або 095 295 77 31.Про

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *