Пишемо листи до Святого Миколая!

14.12.2022

Велосипед, лялька, телефон, м‘яч — що об‘єднує ці предмети? Колись це були звичайні дитячі мрії, однак зараз усі ці іграшки не здаються такими важливими.

Цьогорічний Миколай читатиме дитячі бажання зі слізьми на очах. Принаймі, наша команда не змогла їх стримати. Так багато змінилось порівняно з цим роком. Якщо раніше ми легко могли виконати дитячі бажання, то у цього разу все інакше, хоч мрії тепер у нас у всіх однакові.

Кожен лист із побажанням миру, жодного листа без згадки України. Іноді, як промінь надії, все ж таки дітки хочуть м‘ячі та велосипеди, але спочатку просять тиші. Просять, щоб їх батьки повернулись додому. Деякі просять, щоб їх батьків не ображали на небі. Байдужими залишитись від них нереально.

І ось черговий лист. Відвідувач нашого дитячого простору, створенного у межах проєкту «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку на території Одеської, Тернопільської, Хмельницької областей під час війни в Україні», просить дрон. І ні, він не буде ганяти з ним та фотографувати все з пташиного польоту. Він передасть його на фронт, щоб швидше настала тиша. Щоб більше не чути тривоги, не бігти з тяжким портфелем у темне бомбосховище. Він просить дрон, щоб жити в мирній Україні.

Єдине, що ми можемо зробити для маленьких мрійників — це подбати про їх психологічний стан. Максимально полегшити такі важкі події для їх вразливого стану. Ми готові невпинно підтримувати їх, слухати, розповідати та допомагати. Ми прагнемо виховати нове здорове покоління незламних українців, тому робимо усе, щоб зменшити вплив негативних емоцій на стан малечі.

І, як усі, ми теж пишемо святому Миколаю про мир. Про тихе небо з літаками, яких не треба боятись. Коли можна йти по справах тоді, коли потрібно, а не чекати у сховищі відбою тривоги. Віримо, що незабаром так і буде!

Нагадуємо, зараз ми збираємо подаруночку для евакуйованих діток. Наша мета — зібрати 1000 українських книжок для хлопчиків і дівчаток різного віку. Долучайтесь до нашої акції #100_помічників_Святого_Миколая та допоможіть повернути дитинство малюкам.

Книжки можна принести за адресами:

пров. Лермонтовський, 13 (пн-пт, 10:00-18:00, сб, 11:00-15:00)

вул. Генерала Петрова, 49 (пн-пт, 10:00-18:00)

Задонатити кошти на придбання книг і солодощів можна за реквізитами:

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „КАРІТАС ОДЕСА УГКЦ”

65091, м. Одеса, вул.Південна, 40/1

р/р UA 05 3253650000002600202834519

ПАТ «Кредобанк» у м. Одеса,

МФО 300528, ЄДРПОУ 33722076

Призначення платежу: Благодійна пожертва на статутну діяльність

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *