Реєстрація на фінансові гранти в Ізмаїлі

23.01.2023

Завтра команда нашого проєкту “Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” відвідає Ізмаїл, щоб зареєструвати на отримання фінансової допомоги евакуйованих людей з інвалідністю.

24 січня, 9:00-15:00 – проспект Миру, 9

Гранти зможуть отримати евакуйовані після 24 лютого минулого року із зон активних бойових дій чи тимчасово окупованих територій, а також мати особисто чи одного з членів родини одну з наступних вразливостей:

а) наявність у родині людини з інвалідністю І, ІІ групи;

б) наявність у родині людини з інвалідністю з дитинства І, ІІ групи;

в) наявність у родині дітей з інвалідністю віком до 18 років;

г) наявність у родині людей, які мають фізичні або психічні вади, а саме:

Мають важкі порушення зору, слуху;

Мають складнощі у самообслуговуванні;

Мають складнощі у пересуванні;

Мають порушення пам’яті, концентрації та уваги;

Мають порушення мови та труднощі у спілкуванні.

Допомога у розмірі 6660 грн на одну особу, нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину.

ВАЖЛИВО!! Отримати фінансові гранти можуть тільки ті, хто не отримував грошову допомогу від інших благодійних організацій упродовж останніх 3 місяців.

Необхідно мати з собою оригінали документів: паспорт, податковий номер (ІПН) та довідки ВПО всіх членів родини, реквізити банківського рахунку у форматі IBAN, свідоцтво про народження дітей, а також документи, що підтверджують інвалідність.

Контактний номер: 0 800 336 734

Проєкт реалізується благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF) при Управлінні ООН з координації гуманітарних справ (OCHA).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *