Реєстрація на отримання фінансової допомоги на півдні Одеської області

24.02.2023

Днями наша команда з проєкту “Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” відвідала декілька громад, щоб зареєструвати на отримання фінансової допомоги 135 родин. Так в Рені проанкетували 41 людину, в Болгралі — 20, в Кубей — 13, а в Ізмаїлі — 61.

Нагадуємо, отримати допомогу можуть евакуйовані після 24 лютого минулого року із зон активних бойових дій чи тимчасово окупованих територій люди, котрі мають особисто чи одного з членів родини одну з наступних вразливостей:

– мають порушення зору, слуху;

– мають порушення пам’яті, концентрації, уваги;

– мають порушення мови та труднощі у спілкуванні;

– мають складнощі у пересуванні;

– мають складнощі у самообслуговуванні;

– мають фізичні чи психічні вади;

– важкохворі;

– мають І або ІІ групу інвалідності.

Якщо у вас немає довідки лікаря, але є наявні проблеми зі здоров’ям, ви можете повідомити про це наших соціальних працівників.

Допомога у розмірі 6660 грн на одну особу, нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину.

ВАЖЛИВО!! Отримати фінансові гранти можуть ті, хто не отримував грошову допомогу від благодійних організацій упродовж останніх 3 місяців.

Попередня реєстрація за гугл-формою: https://forms.gle/1QqVPfxPqaorG8mW6

Необхідно мати з собою оригінали документів: паспорт, податковий номер (ІПН) та довідки ВПО всіх членів родини, реквізити банківського рахунку у форматі IBAN, свідоцтво про народження дітей, а також документи, що підтверджують інвалідність.

Контактний номер: 0 800 336 734

Проєкт реалізується благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF) при Управлінні ООН з координації гуманітарних справ (OCHA).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *