Реєстрація на отримання фінансової допомоги в Авангарді

25.11.2022

Сьогодні наша команда проєкту Care4U відвідала місто Авангард, де ми зареєстрували 48 родин на отримання фінансової допомоги для зимування.

— Нам дуже потрібна ця допомога, адже ми не маємо зимових речей, немає можливості придбати все необхідне, щоб підготуватися до холодів. Я евакуювалася з дорослою дочкою, яка є людиною з інвалідністю з дитинства, мені весь час треба доглядати її — ця підтримка для нас дуже суттєва, — розповідає пані Наталія, котра була змушена приїхати до Одеської області з Херсонщини.

Невдовзі родина разом з іншими зареєстрованними сім’ями отримає кошти, щоб придбати дрова, брикети, газ або теплі речі. Ця допомога дуже важлива для тих, хто евакуювався з гарячих точок та тимчасово окупованих територій і нічого не міг взяти з собою.

Наразі реєстрація відбувається серед людей, котрі отримують у межах нашого проєкту стабілізаційні виплати.

Проєкт Care4U, Людська гідність – стабілізаційна грошова допомога для вимушених переселенців в Одеській області реалізується за фінансової підтримки Карітас Швейцарія, Швейцарської агенції з розвитку та кооперації (SDC), організації Швейцарська солідарність (Swiss Solidarity), та нідерландської організації Cordaid.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *