Реєстрація на отримання фінансової допомоги в Великодолинському

21.02.2023

Сьогодні наша команда з проєкту “Багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин у Одеській та Хмельницькій областях” відвідала Великодолинське, щоб зареєструвати на отримання фінансової допомоги 20 родин.

Нагадуємо, отримати допомогу можуть евакуйовані після 24 лютого минулого року із зон активних бойових дій чи тимчасово окупованих територій люди, котрі мають особисто чи одного з членів родини одну з наступних вразливостей:

– мають порушення зору, слуху;

– мають порушення пам’яті, концентрації, уваги;

– мають порушення мови та труднощі у спілкуванні;

– мають складнощі у пересуванні;

– мають складнощі у самообслуговуванні;

– мають фізичні чи психічні вади;

– важкохворі;

– мають І або ІІ групу інвалідності.

Якщо у вас немає довідки лікаря, але є наявні проблеми зі здоров’ям, ви можете повідомити про це наших соціальних працівників.

Допомога у розмірі 6660 грн на одну особу, нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину.

ВАЖЛИВО!! Отримати фінансові гранти можуть ті, хто не отримував грошову допомогу від благодійних організацій упродовж останніх 3 місяців.

Попередня реєстрація за гугл-формою: https://forms.gle/1QqVPfxPqaorG8mW6

Необхідно мати з собою оригінали документів: паспорт, податковий номер (ІПН) та довідки ВПО всіх членів родини, реквізити банківського рахунку у форматі IBAN, свідоцтво про народження дітей, а також документи, що підтверджують інвалідність.

Контактний номер: 0 800 336 734

Проєкт реалізується благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF) при Управлінні ООН з координації гуманітарних справ (OCHA).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *