Реєстрація в центрі проживання ВПО з інвалідністю

15.12.2022

Сьогодні наші колеги відвідали центр проживання евакуйованих людей з інвалідністю у межах діяльності проєкту «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”).

Війна вплинула на життя багатьох людей, чимало залишили свої домівки, а хтось пережив важку евакуацію. Але для людей з інвалідністю усі виклики стають в рази важчими, адже залишати свої вже адаптовані до потреб домівки і їхати до незнайомих міст особливо нелегко. Та попри всі негаразди ці люди не втрачають оптимізму.

— Мене дуже підтримує Джессі — цуценям я знайшов її на вулиці. Як з такої подружкою можна сумувати? — розповідає Дмитро. Він приїхав до Одеси з Донеччини, де залишилася старенька мати — літня жінка відмовилася залишати домівку. Чоловік дуже чекає на перемогу, адже сподівається знову побачити матір.

Щоб підтримати евакуйованих людей з інвалідністю, ми привезли родинам спеціальні гігієнічні набори, підгузки, пеленки, ковдри та іншу допомогу.

Загалом ми зареєстрували 8 родин.

Проєкт «Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні» (“Emergency response to the humanitarian crisis in Ukraine”) діє за підтримки Austrian Development Agency Caritas Österreich

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *