Реєструємо людей на отримання допомоги в пошкодженій багатоповерхівці

6.10.2022

Минуло майже 6 місяців від трагічної суботи напередодні Великодня, коли російська ракета влучила в житлову багатоповерхівку в Одесі. Від удару та пожежі тоді загинули 8 осіб, ще десятки зазнали важких травм — цілі поверхи були зруйновані та випалені. Та люди і зараз не можуть повернутися до своїх осель — десь між сусідніми квартирами величезні діри в стінах, у всіх відсутня електроенергія, знищені меблі.

— Я була на кухні, коли все сталося. Розмовляла по телефону. Я чула, як ракета летіла, — розповідає пані Євгенія. — Усе, про що я думала — я загину від вогню чи задихнусь від попелу.

Наразі жінка, як і її сусіди, живе у знайомих — місто та меценати допомогли полагодити фасади, але всередні ремотні роботи обіцяють проводити лише після війни, та люди не мають де жити зараз, тому самостійно намагаються довести до ладу свої оселі.

Щоб допомогти найвразливішим постраждалим — одиноким літнім людям, наші фахівці відвідали ЖК “Тірас” для реєстрації їх на отримання компенсації на ремонт пошкодженого від ракетних ударів житла.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *