Розпочинаємо новий етап проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг»!

Минулого тижня ми вже відвідали громади в Одеській та Миколаївській областях — Роздільнянську, Старокозачу та Березанську, куди привезли засоби стійкості: набори гігієнічні та першої домедичної допомоги, тонометри, пульсоксиметри тощо. Така підтримка стане в нагоді, адже наразі окрім місцевих мешканців у містечках і селах проживає багато евакуйованих людей, тому соціальні служби потребують більших ресурсів для їх підтримки.

— У нас багато переселенців з різних куточків України, особливо постраждалих від війни. є і з Миколаєва, є і з Херсонщини. Ми всім допомогаємо та всіх стараємося підтримати. Наразі у нас проживає понад 13 000 людей, 3 000 — у нас евакуйовані люди, — розповідає пані Віра Заблоцька, начальниця відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Березанської селищної ради.

Найближчим часом ми відвідаємо ще 9 громад.

«Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» реалізується в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *