Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг

Термін реалізації: 15.09.2021-31.03.2023

Проєкт реалізується Карітасом України та регіональними командами у 10 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Чернігівській областях.

Метою проєкту є пілотування сучасної та ефективної системи професійного навчання для керівників територіальних громад (керівники/заступники начальників соціальних відділів, керівники/заступники керівників соціальних закладів) та соціальних працівників (працівники соціальних департаментів і соціальних закладів), що забезпечить підвищення рівня їхньої професійної компетентності. Орієнтуючись на потреби осіб, зокрема у домашній опіці, та сприятиме впровадженню принципів належного врядування у цій сфері.

Таким чином соціальні установи будуть краще організовувати роботу та управління, а співробітники відділів та закладів у сфері соціального захисту отримають нові навички та знання, також зможуть покращити якість надання соціальних послуг в обраних регіонах.

Внаслідок отриманих знань учасники зможуть проводити подібні тренінги у своїх територіальних громадах, а також створювати мережеві (networking) групи для обміну досвідом.

Проєкт діє за підтримки Карітас України та GIZ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *