Тренінг для молоді з протидії торгівлі людьми

31.01.2023

Учора у межах проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» ми провели тренінг для відвідувачів клубу для молоді “Шанс” в Одеському міському центрі зайнятості.

Володіти інформацією з питань протидії торгівлі людьми та трудової експлуатації важливо для будь-якого віку. Адже кожен може постраждати від цього злочину. Зокрема і молодь, котра тільки починає будувати кар’єру, шукати свою першу роботу. На жаль, є чимало шахраїв, котрі прагнуть скористатися недосвідченністю молодих фахівці, не дотримуючись трудового заканодавства чи порушуючи інші права.

Обов’язково попередньо уточнюйте інформацію про потенційного працедавця, переконайтесь, що договір чи контракт на роботу для вас абсолютно зрозумілий — в ньому не має бути “розмитих” формулювань, наприклад, “та інші види робіт на вимогу роботодавця” тощо.

Якщо ви вважаєте, що постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутися за цим номером і наші фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну допомогу: 0952953330.

Проєкт «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *