Тренінг в Центрі зайнятості

28.02.2023

Учора ми провели тренінг в Одеському міському центрі зайнятості у межах проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні».

Дуже часто люди, шукаючи роботу, погоджуються на непевні пропозиції, умови, відсутність офіційного оформлення. Вони забувають, що необхідно обов’язково попередньо уточнювати інформацію про потенційного працедавця, переконуватися, що договір чи контракт на роботу для вас абсолютно зрозумілий — в ньому не має бути “розмитих” формулювань, наприклад, “та інші види робіт на вимогу роботодавця” тощо, через що можуть опинится під загрозою впливу несумлінних роботодавців чи шахраїв.

Якщо ви вважаєте, що постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутися за цим номером і наші фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну допомогу: 0952953330.

Проєкт «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *