Тренінг з питань протидії торгівлі людьми для викладачів в області

3.01.2023

Минулого тижня наші фахівці проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» відвідали Білгород-Дністровський, щоб провести тренінг для місцевих викладачів.

Наразі в місті перебуває чимало евакуйованих людей, котрі виїхали з тимчасово окупованих територій. На жаль, дехто з них був затриманий окупантами та примушений ними до фізичної праці тощо. Використання у збройних конфліктах є одним з видів торгівлі людьми, тому постраждалі від нього можуть отримати допомогу та відповідні консультації фахівців.

Як виявити постраждалих від трудової експлуатації та які типи допомоги для них існують розповіли наші фахівці, адже викладачі постійно працюють з дітьми, їх батьками. Тому дуже важливо, щоб вони володіли усією необхідною інформацією.

Якщо ви вважаєте, що постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутися по допомогу за цим номером і наші фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну допомогу: 0952953330.

Проєкт «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *