Цього тижня ми завершили передачу наборів засобів стійкості у межах проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг».

Тонометри, пульсоксиметри, засоби домедичної допомоги та гігієни вже отримали 12 громад в Одеській ти Миколаївській областях: Веселинівська, Березанська, Доманівська, Баштанська, Казанківська, Вилківська, Кодимська, Роздільнянська, Старокозацька, Тарутинська, Окнянська та Арцизька.

Планувати подальше використання наборів будуть безпосередньо в громадах відповідно до актульних потреб.

— У нас є центр проживання людей похилого віку. Частину ми передамо їм, а інше будемо розподіляти відповідно до потреб в лікарнях, соціальній службі, — розповідає директорка КЗ Центр надання соціальних послуг Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області Лариса Кірсанова.

Наступним етапом проєкту стане організація супервізійних зустрічей для соціальних робітників та працівників.

«Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» реалізується в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *