Важливі розмови за цікавими справами

Реалізуючи наш проєкт “Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів” ми звертаємо особливу увагу саме на потенціал і можливості громад. Представники громад діляться думками щодо заходів, які б вони хотіли провести разом з нами. Адже часто люди навіть не усвідомлюють, чим можуть бути корисними для ближніх, або ж чим цікавим можуть поділитися з ними.

Тому ми намагаємося долучати до наших заходів не тільки місцевих мешканців, але й вимушено переміщених осіб — талановитих, яскравих та завзятих!

Так вчора ми провели діалог в Іванівському сільському будинку культури Красносільської громади, в якому порушили теми, що згуртовують громаду. Цікавим є те, що старше покоління вбачає згуртованість у спільному проведенні толоки, у святкуваннях, заходах, які спрямовані на розуміння культурних особливостей та традицій громади, волонтерській діяльності, спільній участі у творчих заходах.

Але не вирішеною є проблема згуртованості молоді від 15 до 20 років, які прагнуть займатися спортом, а для цього необхідно створити спортивні майданчики.

Цікавою була думка дітей, які взяли участь у творчих майстерках. Вони вважають, що корисним є спільне малювання, висаджування квітів, а ще “годування других котиків” (адже у кожного з них є свої котики, а других нікому годувати).

У межах діалогу відбувся майстер-клас з витинанок та розпису писанок. Провела його пані Марія — талановита майстриня, котра переїхала до Одещини з Коломиї багато років тому, і з того часу розповідає про давні українські традиції, залюбки вчить односельців навичкам розпису та витинання.

#Долаючи_розломи

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *