Важливо! Ця інформація може врятувати!

Наша команда проєктів «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» та «Допомога та захист потерпілих від торгівлі людьми» регулярно проводить заходи з інформування щодо убезпечення від трудової експлуатації задля того, щоб люди завжди могли розпізнати шахрайство. Сьогодні ми хочемо розказати історію пані Юлії.

Молода дівчина шукала роботу, коли їй запропонувала привабливай варіант знайома з працевлаштуванням у Болгарії, безкоштовним проживанням, харчуванням та гарною зарплатнею. Роботодавець обіцяв також безкоштовний трансфер, але нічого не говорив про обов’язки чи умови праці. Тому дівчина відмовилась від такої пропозиції.

Попри це роботодавець продовжив системно дзвонити та писати дівчині, щоб вмовити на зустріч із обговоренням деталей. Пані Юлія зрозуміла, що мова йде про сексуальну експлуатацію та звернулася до поліції. Завдяки подальшій співпраці дівчина не лише уникла злочинних дій шахраїв, а й допомогла їх викрити, а у межах діяльності наших проєктів отримала необхідні консультації та матеріальну допомогу, котра допоможе їй в подальшій самозайнятості.

Наша робота за цим напрямком відбувається у межах діяльності проєктів «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні», який реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії та «Допомога та захист потерпілих від торгівлі людьми» за підтримки United nations trust fund for victims of human trafficking.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *